رنگ موی زیتونی

 

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که دلیل رنگ کردن موی خانم ها چیست؟ چه چیزی باعث تصمیم ناگهانی برای تغییر چهره در خانم ها میشود.برای کسانی که خواهان یک تغییر در ظاهر خود هستند این مساله میتواند مهمترین هدف باشد علاوه بر این میتواند دلایل مختلفی داشته باشد مثل زمانی که:

  • یک رنگ مو ترند جهانی میشود
  • از لحاظ روحی خسته و دل شکسته اید و نیاز به یک تغییر برای عوض کردن حال و روحیه خودتان دارید
  • که فصل ها تغییر میکنند مثلا در تابستان به دلیل اینکه خیلی از دختر خانم های جوان به دنبال برنزه کردن میباشند رنگ موی طلایی و خیلی روشن ترند میشود
  • سلبریتی های مورد علاقه شما رنگ خاصی بر روی مو هایشان دارند

 

و دلایل بسیار دیگری وجود دارد که باعث میشود خانم ها در آن شرایط تصمیم به تغیر در چهره و رنگ مو ی خود داشته باشند.تغییر شغل یا محل زندگی کار آسانی نیست اما شما به آسانی در چند ساعت میتوانید رنگ موی خود را تغییر دهید و این کار باعث تغییر در چهره و همچنین روحیات و اخلاقیات شما میشود.

تنها کاری که باید انجام دهید یک تماس تلفنی با سالن آرایشی ما و گرفتن یک وقت برای رنگ مو میباشد ما این تغییر را با بهترین کیفیت و کمترین زمان برای شما در سالن زیبایی مونا صالحی فراهم می آوریم و شک نداریم که از نتیجه کار مسرور خواهید شد.

رنگ موی زیتونی

سوالات متداول

1رنگ موی زیتونی چیست و برای چه افرادی مناسب است؟
رنگ موی زیتونی از آن دسته رنگ هاست که در هر سنی از خانم ها طرفداران خاص خودش را دارد و برای هر استایلی که هستید مناسب است، جدای از آن هماهنگی خاصی  با هر نوع پوستی چه سرد و چه گرم دارد. اگر پوست براق و چربی دارید ما به شما توصیه میکنیم حتما یکبار هم که شده از این رنگ مو برای دو چندان کردن زیبایی خود استفاده کنید.
2چگونه می توان رنگ موی زیتونی بدون دکلره انجام داد؟
برای این کار لازم است با کمک رنگ موی سه صفر پایه موی خود را روشن کنید و سپس دو پیمانه اکسیدان ۲ درصد را با یک پیمانه رنگ زیتونی روشن، ۱ سانتی‌متر  واریاسیون سبز و ۱ سانتی‌متر واریاسیون نقره‌ای مخلوط کرده و کل سر را با آن بپوشانید و سپس بعد از بیست دقیقه تا نیم ساعت مو را کامل بشوئید.
3رنگ موی زیتونی دودی چیست؟
این رنگ مو یکی دیگر از رنگ های مورد علاقه  خانم هاست که در تناژ زیتونی جزء پرطرفدارهاست.این رنگ هم مانند سایر رنگ ها طیف رنگی تیره و روشن دارد.برای رسیدن به این ترکیب رنگی جذاب و منحصر به فرد شما باید از ترکیب رنگ موی دودی،رنگ موی زیتونی،رنگ موی خاکستری،واریاسیون نقره ای ،واریاسیون دودی و اکسیدان شماره استفاده کنید تا به رنگ دلخواه خود برسید.
4فرمولاسیون رنگ موی زیتونی نسکافه ای بدون دکلره چیست؟
رنگ نسکافه ای شماره 8 نصف تیوپ و رنگ زیتونی شماره 8 به اندازه 1/4 تیوپ را با رنگ دودی شماره 8 به اندازه 1/4 تیوپ به همراه واریاسیون نقره ای و خاکستری از هرکدام به مقدار دو سانت و واریاسیون بنفش به مقدار یک سانت به همراه اکسیدان شماره 2 مخلوط کرده و به صورت کامل بر روی موی خود قرار دهید…

رنگ موی زیتونی معجزه استایل شما

این رنگ مو از آن دسته رنگ هاست که در هر سنی از خانم ها طرفداران خاص خودش را دارد و برای هر استایلی که هستید مناسب است، جدای از آن هماهنگی خاصی  با هر نوع پوستی چه سرد و چه گرم دارد. اگر پوست براق و چربی دارید ما به شما توصیه میکنیم حتما یکبار هم که شده از رنگ موی زیتونی برای دو چندان کردن زیبایی خود استفاده کنید.

این رنگ ترکیب روشن و تیره داشته و مناسب با پوست گرم و سرد است بنابراین برای انتخاب رنگ نوع تیره و روشن این رنگ و تناسب آن با پوست خود دقت کافی را داشته باشید. مشاوران و متخصصان ما در سالن زیبایی مونا صالحی آماده ارائه هر گونه مشاوره در زمینه انتخاب رنگ موی مناسب با چهره شما هستند.در بیشتر موارداین رنگ مو نیازی به دکلره کردن مو نداشته و میتوان از ان به عنوان کم خطرترین رنگ مو برای موی سر یاد کرد

اگر به خواست خودتان قصد دکلره و بعد گذاشتن رنگ زیتونی را داشتید باید بدانید که نتیجه کار قطعا یک رنگ زیتونی خیلی روشن خواهد بود، در صورتی که رنگ موی زیتونی به تنهایی تناژ تقریبا تیره ای دارد.

این رنگ مو بیشتر متناسب افرادی با سن بالای 40 سال میباشد چرا که با افزایش سن فولیکول های مو از بین رفته و موهای شما شروع به سفید شدن میکندو حال انتخاب یک رنگ موی مناسب که تاثیر مثبتی بر روی این مو های بدون رنگدانه داشته باشد کار سختی است.یکی از مزیت های موی سفید این است که دیگر به دکلره کردن مو هایتان احتیاجی ندارید چرا که پایه مو های شما به اندازه کافی روشن است و متواند به راحتی هر رنگی را جذب کند.

رنگ موی زیتونی بدون دکلره

دکلره کردن مو یک فرآیند شیمیایی است و موجب آسیب به ساقه‌های مو می‌شود، به همین دلیل متخصصان زیبایی توصیه می‌کنند تا حد امکان از دکلره استفاده نشود.  ما در اینجا روشی را به شما آموزش می‌دهیم که بدون نیاز به عمل دکلره، رنگ موی خود را به زیتونی تغییر دهید.

برای این کار لازم است با کمک رنگ موی سه صفر پایه موی خود را روشن کنید و سپس دو پیمانه اکسیدان ۲ درصد را با یک پیمانه رنگ زیتونی روشن، ۱ سانتی‌متر  واریاسیون سبز و ۱ سانتی‌متر واریاسیون نقره‌ای مخلوط کرده و کل سر را با آن بپوشانید و سپس بعد از بیست دقیقه تا نیم ساعت مو را کامل بشوئید.

 

رنگ موی زیتونی روشن و فرمولاسیون آن

اگر میخواهید یک رنگ زیتونی خیلی روشن داشته باشید شما برای این رنگ مو نیاز به پایه دکلره شده داشته و پس از آن با استفاده از یک رنگ زیتونی مو هایی با رنگ موی زیتونی خیلی روشن خواهید داشت.این رنگ سالهاست که از مد نرفته و در بین خانم های کل دنیا محبوبیت خاصی دارد.

رنگ موی زیتونی

سالن زیبایی منا صالحی

رنگ موی زیتونی تیره و فرمولاسیون آن

این رنگ مو مناسب برای دختر های جوان با سن کم میباشد. نگهداری موهای تیره راحت تر از نگهداری موهای بلوند است و علاوه بر این، این رنگ به شما یک شخصیت قوی تر می بخشد.بر خلاف تصور خیلی ها که فکر میکنند این رنگ به دلیل تیرگی نیاز به پایه روشن ندارد باید بگوییم که سخت در اشتباهید.

برای اینکه این رنگ مو را به صورت خیلی جذاب داشته باشید حتما باید مو های خود را به پایه 8 روشن برسانید و سپس از ترکیب رنگ موی دودی استفاده کنید. رنگ مو با تناژ سبز و زیتونی یکی ار مناسب ترین رنگ ها برای خانم هایی با پوست های گندمی و تیره میباشد. برای رسیدن به این رنگ موی زیبا و پر طرفدار باید از رنگ زیتونی بهمراه رنگ دودی ،واریاسیون سبز و اکسیدان مناسب شماره دو استفاده کرد.

رنگ موی زیتونی -منا صالحی

سالن زیبایی منا صالحی

بیشتر بخوانیم : رنگ موی دودی

رنگ موی زیتونی دودی و فرمولاسیون آن

رنگ موی زیتونی دودی یکی دیگر از رنگ های مورد علاقه  خانم هاست که در تناژ زیتونی جزء پرطرفدارهاست.این رنگ هم مانند سایر رنگ ها طیف رنگی تیره و روشن دارد.

برای رسیدن به این ترکیب رنگی جذاب و منحصر به فرد شما باید از ترکیب رنگ موی دودی،رنگ موی زیتونی،رنگ موی خاکستری،واریاسیون نقره ای ،واریاسیون دودی و اکسیدان شماره استفاده کنید تا به رنگ دلخواه خود برسید. اگر عاشق این طیف رنگی هستید مطمعا باشید از نتیجه کار لذت خواهید برد.

رنگ موی زیتونی -منا صالحی

سالن زیبایی منا صالحی

رنگ موی زیتونی عسلی و فرمولاسیون آن

یکی دیگر از طیف های رنگی ،رنگ موی زیتونی ادغام ان با رنگ عسلی است که شامل دو طیف تیره و روشن بوده و در اغلب خانم ها این رنگ مورد توجه واقع شده و حتما یکبار هم که شده آن را امتحان کردند.

برای رسیدن به این ترکیب رنگی جذاب و منحصر به فرد شما به رنگ موی نسکافه ای،رنگ موی مروارید یا صدفی،واریاسیون بنفش و به پایه رساندن مو هایتان به شماره 8 دکلره میباشد.

رنگ موی زیتونی عسلی

سالن زیبایی منا صالحی

رنگ موی شنی زیتونی و فرمولاسیون آن

شاید رنگ موی شنی و همچنین ادغام ا با رنگ موی زیتونی برای شما جالب توجه باشد اما لازم است توضیح مختصری درباره این رنگ موی زیبا و شیک و فرمولاسیون ان به شما بدهیم.اگر ترکیب رنگ این رنگ زیبا را میخواهید باید ابتدا مو های خودتان را به پایه 9 دکلره برسانید و سپس از رنگ های طلایی،زیتونی،دودی و اکسیدان 6 درصد استفاده کنید.

رنگ موی زیتونی شنی -منا صالحی

سالن زیبایی منا صالحی

 

رنگ موی زیتونی طلایی و فرمولاسیون آن

به هر میزان که پایه مو روشن تر باشد رنگ موی زیتونی طلایی، روشن تر و طبیعی تر خواهد بود به همین دلیل سعی کنید از دکلره، در رنگ موی زیتونی طلایی استفاده کنید.

ابتدا موهابتان را تا پایه 7 دکلره روشن کنید و 30 دقیقه مکث نمایید سپس برای رنگساژ کردن موها از فرمول ترکیبی زیر استفاده کنید:

بسته به حجم موها به مقدار لازم رنگ شماره  7.03 و 12 را به نسبت مساوی با رنگ مو شماره 6.2 ترکیب کنید، اکسیدن 6 درصد اضافه شود و به ساقه مو بزنید و مطمئن شوید تمام مو آغشته شده باشد. بعد از 20 دقیقه تا نیم ساعت به آرامی مواد را شست و شو دهید.

رنگ موی زیتونی طلایی

سالن زیبایی منا صالحی

بیشتر بخوانیم : آمبره چیست؟

رنگ موی زیتونی بژ و فرمولاسیون آن

ترکیب رنگ موی زیتونی و بژ بر روی موی دکلره تا پایه 8 رنگی فوق العاده زیبا و سرد بدون هیچ گونه توناژ قرمزی و نارنجی ایجاد میکند که بسیار مورد پسند بانوان ایرانی است. برای رسیدن به این ترکیب ابتدا موها به پایه 8 برسد و بعد رنگ های بژ نصف تیوب، دودی شماره 7 به میزان 1/4 تیوپ، رنگ زیتونی شماره 8 به میزان 1/4 تیوپ به همراه واریاسیون نقره ای و بنفش با اکسیدان شماره 2 ترکیب و به مدت 20 دقیقه تا نیم ساعت بر روی مو قرار دهید.

رنگ موی زیتونی قهوه ای و فرمولاسیون آن

این رنگ مو ، از نوع رنگ موهای تیره محسوب میشود و مناسب برای افراد با رنگ پوست روشن و سفید می باشد. در این رنگ مو برای زیباتر جلوه دادن کار از واریاسیون استفاده می شود و این رنگ مو به دلیل وجود واریاسیون زیبایی و جذابیت خاصی دارد. برای این رنگ نیاز به روشن کردن مو با دکلره وجود ندارد.

بسته به حجم موها به مقدار لازم رنگ شماره  5 زیتونی را به نسبت 1/4 با رنگ مو شماره 6 زیتونی به نسبت 3/4  و رنگ موی دودی شماره 6 به نسبت 1/4 و 10 سانت واریاسیون سبز باهم ترکیب کنید، اکسیدن 6 درصد اضافه شود و به ساقه مو بزنید و مطمئن شوید تمام مو آغشته شده باشد. بعد از 20 دقیقه تا نیم ساعت به آرامی مواد را شست و شو دهید.

رنگ موی قهوه ای زیتونی

سالن زیبایی منا صالحی

رنگ موی زیتونی نسکافه ای و فرمولاسیون آن

این رنگ مو از جمله رنگ های نابی است که چشم هر بیننده ای را می نوازد. این رنگ به دلیل ترکیب رنگ سرد و گرم باعث خنثی شدن رنگ قرمز و سبز هم زمان شده و رنگی یونیک را ارائه می دهد که مناسب هر نوع پوستی می باشد. این رنگ مو را هم بدون دکلره کردن و هم با دکلره می توان استفاده کرد که هر دو طرفداران خاص خود را دارد.

رنگ موی زیتونی نسکافه ای بدون دکلره

رنگ نسکافه ای شماره 8 نصف تیوپ و رنگ زیتونی شماره 8 به اندازه 1/4 تیوپ را با رنگ دودی شماره 8 به اندازه 1/4 تیوپ به همراه واریاسیون نقره ای و خاکستری از هرکدام به مقدار دو سانت و واریاسیون بنفش به مقدار یک سانت به همراه اکسیدان شماره 2 مخلوط کرده و به صورت کامل بر روی موی خود قرار دهید. توجه کنید که تمام موی سر به رنگ آغشته شده باشد، سپس 20 دقیقیه تا نیم ساعت صبر کنید و بعد موهای خود را به آرامی آبکشی کنید.

 

رنگ موی زیتونی نسکافه ای تیره

سالن زیبایی منا صالحی

رنگ موی زیتونی نسکافه ای با دکلره

برای رسیدن به این رنگ موی بسیار زیبا اول باید موها را با دکلره به پایه 8 رساند، سپس رنگ نسکافه ای شماره 7 به مقدار نصف تیوپ، رنگ موی زیتونی شماره 7 به مقدار 1/4 تیوپ، رنگ موی دودی شماره 7 به مقدار 1/4 تیوپ، واریاسیون نقره ای و خاکستری هر کدام 2 سانت و واریاسیون بنفش به اندازه یک سانت همراه با اکسیدان یک درصد و یا برای روشن تر شدن اکسیدان 2 درصد مخلوط کرده و 20 دقیقه تا نیم ساعت بر روی کل مو قرار دهید.

رنگ موی زیتونی نسکافه ای

سالن زیبایی منا صالحی