رنگ موی دودی

رنگ موی دودی رنگی متفاوت و جذاب است که جدیدا طرفداران زیادی پیدا کرده است رنگ موی دودی با تمام طیف های رنگی متفاوت  است و میتوان از ترکیب رنگ موی دودی و رنگ های دیگر طیف رنگی متفاوتی را به وجود آورد. رنگ دودی را می توانید به صورت هایلایت یا آمبره روی موهای خود بگذارید با هر کدام از اینها که موهای خود را رنگ کنید جذابیت و زیبایی خاصی خواهد داشت .

رنگ موی دودی تیره بدون دکلره

رنگ موی دودی را میتوانید به تنهایی استفاده کنید بدون اینکه قبل از آن موهایتان را دکلره کنید همانطور که همه می دانید دکلره کردن موها آسیب زیادی به ریشه و ساقه مو وارد می کند ، فقط استفاده رنگ مو دودی بدون دکلره موهای شما  را دودی تیره می کند ولی اگر قبل از آن دکلره استفاده کنید رنگ دودی روشنی به شما خواهد داد .

هر زمان که خواستید از رنگ موی دودی استفاده کنید باید به پایه رنگ موی خودتان دقت کنید .

 

رنگ موی دودی برای چه نوع پوستی و سنی مناسب است

اگر پوستی روشن دارید به دنبال رنگ مویی باشید که در آن سایه ای از رنگ دودی و خنثی وجود داشته باشد .دختر خانمهای زیبای روی صحبت ما با شماست اگر خواستید موهای خود را دودی کنید آن رنگی که بیشتر طیف نقره ای دارد را انتخاب کنید چون تقریبا فانتزی تر و براق  است و برای سنین جوانی مناسب تر است  ولی خانمهای مسن بهتر است رنگ دودی را انتخاب کنند که طیف دودی زیتونی یا دودی طلایی دارد.

ما در اینجا نگاه دقیق تری به رنگ موی خاکستری می اندازیم:

یکی از خاص ترین رنگ موها که در سالهای اخیر وارد زندگی ما شده است رنگ موی خاکستری است! رنگ مو خاکستری ، که به عنوان گزینه ای برای رنگ موهای روشن انتخاب میشود، فضای کاملاً متفاوتی به موها می بخشد  . این رنگ با پوست سرد ظاهری جالب به چهره می بخشد اگر می خواهید رنگ موی جدیدی در موهای خود ببینید ، باید موهای خود را رنگ خاکستری کنید.

ترفند های رنگ موی دودی

رنگ موهای خاکستری در واقع به عنوان رنگ موی افرادی که موهایشان شروع به سفید شدن میکرد در نظر گرفته می شد. حتی وقتی این موهای خاکستری ظاهر می شدند، زنان موهای خود را رنگ می کردند و سفیدیها را می پوشاندند. اما امروزه خانمها می خواهند با رنگ موی خاکستری ، مدرن تر و باحال تر به نظر برسند! رنگ موی خاکستری ، توسط افراد جوان در حال حاضر به عنوان نمادی از مد تبدیل شده است.

رنگ موی دودی

رنگ موی دودی – منا صالحی

رنگ موی دودی نقره ای

این رنگ موی نقره ای است که در بین رنگ های خاکستری مو روشن ترین به نظر می رسد .از نظر ما رنگ خاکستری نقره ای بیشتر برای کسانی که پوست گندمگونی دارند مناسب است .برای استفاده از رنگ موی دودی نقره ای باید شجاعت آن را پیدا کنید.اگر می خواهید به جای اینکه کل موهای خود را رنگ کنید فقط انتهای آن را رنگ کنید ، می توانید موهایتان را با رنگ موی دودی به روش آمبره زیبا و جذاب کنید.

رنگ موی نقره ای - سالن زیبایی منا صالحی

رنگ موی دودی نقره ای – منا صالحی

بیشتر بخوانیم : آرایش عروس

رنگ موی دودی تیره

پوست های تیره با رنگ موی دودی تیره بی نقص به نظر می رسند. اگر به دنبال رنگ مویی هستید که متناسب با رنگ پوست تیره باشد و اگر می خواهید از رنگ های کلاسیک مو فاصله بگیرید ، پیشنهاد ما به شما رنگ خاکستری تیره  میباشد.

 

رنگ موی دودی طلایی

یکی دیگر از ترکیب رنگ های دودی پر طرفدار، دودی خیلی روشن است که برای رسیدن به این ترکیب رنگ زیبا و خاص شما نیاز ترکیب رنگی بژ،دودی ،نقره ای و واریاسیون دارید.بسته به اینکه میخواهید چقدر روشن باشد باید ابتدا از دکلره کردن مو استفاده کنید تا به رنگ دلخواهتان برسید.

رنگ مو دودی- منا صالحی

رنگ موی دودی طلایی – منا صالحی

 رنگ موی کرم دودی

این رنگ مو در گروه رنگ های روشن قرار گرفته و و برای پوست های تیره گزینه مناسبی نمی باشد. از رنگ کرم دودی بیشتر برای افرادی استفاده میشود که پوست روشنی دارند. برای بدست آوردن این ترکیب مو می توانید رنگ با شماره C8 و 10 را با اکسیدان 6 استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که پایه دکلره مورد استفاده برای این رنگ 9 می باشد.

"<yoastmark

رنگ موی دودی عسلی

این رنگ مو جز رنگ های فوق العاده زیبا بوده که ترکیبی از رنگ سرد و گرم را ایجاد میکند و مناسب برای هر نوع رنگ پوستی می باشد. برای رسیدن به این رنگ موی زیبا ابتدا باید پایه مو را به وسیله دکلره به 6 رساند سپس بلوند شکلاتی شماره 6 به میزان 20 میل، عسلی شماره 7 به میزان 70 میل،  رنگ موی دودی شماره 7 یه میزان 30 میل به همراه واریاسیون نقره ای و اکسیدان شماره 2 ترکیب کرده و بر روی موهای خود قرار دهید و بعد از 20 دقیقه تا نیم ساعت به آرامی آبکشی کنید.

 

"<yoastmark

بیشتر بخوانیم : کراتین مو چیست؟

رنگ مو دودی زیتونی

برای بدست آوردن رنگ موی زیتونی دودی بسیار زیبا و پرطرفدار می توانید از C8 و M7 و اکسیدان 6  استفاده کنید. دکلره مورد نیاز برای این رنگ 9 می باشد و باید دقت زیادی داشته باشید که موها بیش از حد روشن نشوند.

مواردی که به آن اشاره شد، تنها تعداد بسیار کمی از ترکیب رنگ موهایی می باشد که می توانید متناسب با رنگ پوست خود انتخاب کنید. سالن زیبایی منا صالحی با سالها تجربه، آماده ارائه مشاوره برای انتخاب بهترین رنگ مو بوده و اجرای آنها را با مهارت نیز انجام می دهد. برای برقراری ارتباط می توانید از راه های ارتباطی ذکر شده در پایین صفحه استفاده کنید.

 

مراقبت از رنگ مو خاکستری چگونه باید باشد؟

حفظ این رنگ مو می تواند کمی دشوارتر از سایر رنگ موها باشد. چون رنگ موی خاکستری ممکن است کمی در روز اول نارنجی یا قرمزی داشته باشد . توصیه می کنیم برای محافظت از روشنایی رنگ در روز اول از شامپو بنفش استفاده کنید و از بازتاب ناخواسته در رنگ مو جلوگیری کنید ،با استفاده از این شامپو شما رنگ خیره کننده ای روی موهای خود خواهید داشت.

ما همچنین توصیه می کنیم هفته ای یکبار از ماسک مو و روغنهای تقویتی برای تقویت موهایتان استفاده کنید.

مراقبتهای لازم برای حفظ نشاط رنگ موهای خاکستری:

آیا موهایتان را خاکستری کرده اید؟ پس تنها چیزی که اکنون نیاز دارید این است؛

رنگ زرد ناخواسته را از بین ببرید

آیا وقتی رنگ موهایتان را خاکستری کردید ، متوجه شدید که بازتاب هایی با رنگ زرد وجود دارد؟ شما می توانید این بازتاب ها را به راحتی خنثی کنید! برای خنثی کردن رنگ زرد از شامپوی نقره ای استفاده کنید.

اگر رنگ موی شما به مرور محو شد میتوانید با استفاده از شامپوی نقره ای دوباره ظاهری پر جنب و جوش و براق کننده و درخشش زیبای آن را به آن برگردانید.

از شامپو به درستی استفاده کنید:

هنگام استفاده از شامپو نقره ای برای موهای خاکستری ، باید مصرف صحیح آن را بدانید پس از اطمینان از رطوبت موهای خود در حمام ، باید پوس سر را به آرامی ماساژ دهید ، شامپوی نقره ای را روی سر بریزید. می توانید با مقدار زیادی آب گرم بشویید و در صورت لزوم یکبار دیگر آن را بمالید. بعد از2 بار شامپو کردن می توانید تغییر زیبایی را در رنگ موی خود ببینید. !

بعد از اینکه موهای خود را خاکستری کردید در حالی که در منزل با شامپو نقره ای به مراقبت ادامه می دهید با این حال آرایشگاه را فراموش نکنید چون آرایشگر شما توصیه های مناسب بهتری هم برای شما خواهد داشت .

آرایش در رنگ موی دودی خاکستری

در کنار این رنگ مو ، ظاهر آرایش نیز مهم است. شما این رنگ را انتخاب کرده اید اما هنوز تمام نشده است زیرا باید آن را با آرایش تکمیل کنید. از آنجا که ویژگی آن کمی تیره  بودن رنگ است ، باید آرایش زنده ای روی صورت اعمال شود. حتی باید از سایه های روشن استفاده کنید. رنگ رژ لب شما باید از بین رنگ هایی انتخاب شود که دارای رنگ های روشن و براق است. شما باید چشم خود را برجسته کنید و به شما پیشنهاد میکنیم  آرایش چشم خود را دودی انتخاب کنید.

سوالات متداول

1رنگ موی دودی برای جه نوع پوست و سنی مناسب است؟
اگر پوستی روشن دارید به دنبال رنگ مویی باشید که در آن سایه ای از رنگ دودی و خنثی وجود داشته باشد .دختر خانمهای زیبای روی صحبت ما با شماست اگر خواستید موهای خود را دودی کنید آن رنگی که بیشتر طیف نقره ای دارد را انتخاب کنید چون تقریبا فانتزی تر و براق  است و برای سنین جوانی مناسب تر است  ولی خانمهای مسن بهتر است رنگ دودی را انتخاب کنند که طیف دودی زیتونی یا دودی طلایی دارد.
2رنگ موی دودی تیره برای چه افرادی مناسب است؟
پوست های تیره با رنگ موی دودی تیره بی نقص به نظر می رسند. اگر به دنبال رنگ مویی هستید که متناسب با رنگ پوست تیره باشد و اگر می خواهید از رنگ های کلاسیک مو فاصله بگیرید ، پیشنهاد ما به شما رنگ خاکستری تیره  میباشد.
3فرمول ایجاد رنگ موی کرم دودی چیست؟
برای بدست آوردن این ترکیب مو می توانید رنگ با شماره C8 و 10 را با اکسیدان 6 استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که پایه دکلره مورد استفاده برای این رنگ 9 می باشد.
4مراقبت از رنگ موی خاکستری به چه صورت است؟
حفظ این رنگ مو می تواند کمی دشوارتر از سایر رنگ موها باشد. چون رنگ موی خاکستری ممکن است کمی در روز اول نارنجی یا قرمزی داشته باشد . توصیه می کنیم برای محافظت از روشنایی رنگ در روز اول از شامپو بنفش استفاده کنید و از بازتاب ناخواسته در رنگ مو جلوگیری کنید ،با استفاده از این شامپو شما رنگ خیره کننده ای روی موهای خود خواهید داشت و…