خدمات مو

خدمات مو

خدمات تخصصی مو -منا صالحی

خدمات تخصصی مو در سالن زیبایی منا صالحی به شرح زیر می باشد:

خدمات رنگ مو

ارائه تخصصی ترین خدمات رنگ مو با جدیدترین متدهای روز دنیا، شامل انواع لایت رنگی بدون دکلره و با دکلره، هایلایت، لولایت، هاف لایت. انواع مش های بدون کلاه و فویل و با کلاه و فویل. بالیاژ ، آمبره و سامبره با بهترین مواد همراه با کادر مجرب و حرفه ای.

اکستنشن مو

اکستنشن مو در واقع موهای طبیعی یا مصنوعی هستند که با هدف افزایش حجم و بلندی مو، به موی شخص اضافه میشوند.سالن زیبایی منا صالحی ارائه دهنده خدمات اکستنشن مو با متدهای روز دنیا و با رعایت مسائل بهداشتی به روش های نصب با گیره، نصب با بافت، نصب با رینگ، نصب با چسب و لیزر و نصب به روش دوخت میباشد.

انواع شنیون و بافت

اصطلاح شنیون که یک واژه فرانسویست به معنی پس گردن میباشد که و به جمع کردن مو در پشت گردن گفته میشود. سالن زیبایی منا صالحی ارائه دهنده زیباترین شنیون های های هالیوودی،اروپایی، بیروتی، فانتزی، کلاسیک، مدرن، ترکیب با بافت، .. به روش های حرارتی، ریسه ای، کششی، مواج و… با استفاده از موی طبیعی و با در نظر گرفتن ساختار صورت می باشد. و همچنین در زمینه خدمات بافت مو به صورت تخصصی انواع بافت ساده، آفریقایی، بافت فرانسوی، هلندی، بافت طنابی و …ارائه میشود.

 

کوتاهی مو و براشینگ

سالن زیبایی منا صالحی ارائه دهنده زیباترین کوپ های ژورنالی و طراحی شده به روش های موی خیس و خشک همراه با کادر و ابزارهای حرفه ای  و انجام مشاوره برای انتخاب بهترین مدل متناسب با آناتومی صورت و انجام براشینگ و حالت دادن به مو بعد از کوتاهی.

 

کراتینه، ویتامینه و آبرسانی مو

سالن زیبایی مونا صالحی ارائه دهنده انواع خدمات بهبود موهای آسیب دیده شامل کراتین مو به روش های احیای مو و برزیلی، ویتامینه مو به وسیله بهترین ماسک های ترمیمی و آبرسان همراه با کادر مجرب و حرفه ای.