خدمات اپیلاسیون

اپیلاسیون بدن

خدمات اپیلاسیون – منا صالحی

اپیلاسیون و وکس یکی از رایج ترین و پرطرفدارترین روش های برطرف سازی موهای زائد بدن است که رفته رفته موجب کاهش رشد مو نیز می شود و به روش های سر و داغ انجام می گیرد.

خدمات اپیلاسیون در سالن زیبایی منا صالحی در محیطی کاملا بهداشتی و آرام و با کادر کاملا حرفه ای و با مواد ایتالیایی به شرح زیر انجام می شود.

وکس صورت و گردن

موم انداختن یا وکس صورت یکی از روش های از بین بردن موهای زائد با استفاده از ماده ای به نام موم یا wax است. وکس کردن فرایندی است که وقتی بر روی صورت انجام می گیرد باعث کنده شدن مو از ریشه شده و همین امر باعث رشد دیرتر و همزمان ضعیف شدن پیاز مو شود. وکس صورت و گردن در سالن منا صالحی همراه با ماساژ بعد از وکس می باشد.

اپیلاسیون بدن معمولی

در اپیلاسیون معمولی از موم هایی استفاده می شود که به نسبت به روش دائم چسبندگی کمتری دارند و مناسب برای افرادی است که پوست حساسی دارند. در این روش موهای پرزی برداشته نمی شود و به پوست فشار کمتری وارد می شود.

اپیلاسیون بدن دائم

در اپیلاسیون دائم از موم های دائمی استفاده می شود که معمولا گیاهی هستند و اصلی‌ترین ویژگی این موم ها قدرت چسبندگی بسیار بالای آنها است. همین قدرت چسبندگی باعث می‌شود تا تمام موهای بدن (حتی موهای خیلی ریز) از ریشه جدا شوند و سرعت رشد آنها به شدت کاهش یابد.

پپیلاسیون بدن گیاهی

اپیلاسیون توسط موم های گیاهی از قبیل موم عسلی، موم زغالی ، موم آلوئه ورا ، موم زیتون ، موم روغن های گیاهی و …انجام می شود که حاوی انواع ویتامین و مواد آبرسان برای ایجاد رطوبت در پوست بوده و خواص درمانی آنها پوست های آسیب دیده را ترمیم خواهد کرد.