خدمات آرایش عروس

آرایش عروس

خدمات آرایش عروس – سالن زیبایی منا صالحی

 

گریم و میکاپ فوق تخصصی عروس

میکاپ، همان آرایش معمولی چهره است که  با استفاده لوازم آرایش، به صورت رنگ و لعاب می دهد. اما  گریم، آرایش صورت با استفاده از تکنیک های سایه و روشن برای رفع عیوب صورت فرد می باشد که توسط میکاپ آرتیست و گریمور حرفه ای پیاده می شود.گریم برعکس آرایش بدون رنگ است و فقط با سایه روشن چهره را متعادل سازی می کنند.در گریم عروس، باید ضمن شناخت نقاط ضعف و قوت چهره، زیبایی‌های صورت را برجسته نمود و عیوب آن را برطرف کرد تا با آرایشی متعادل، زیبایی صورت چندین برابر شود.

سالن فوق تخصصی منا صالحی ضمن در نظر گرفتن متدهای آرایشی روز دنیا و مواد آرایشی برندهای معتبر، برایتان تجربه ای دلچسب به همراه خواهد داشت.

شنیون عروس

شینوین به معنای جمع کردن و ثابت‌ نگاه داشتن موها در پشت گردن به فُرم‌های گوناگون می‌باشد. علاوه بر آرایش، مدل موی عروس از نکات بسیار مهم در زیبایی استایل عروس است و  نقش بسزایی در زیبایی چهره عروس دارد.

تیم تخصصی منا صالحی زیباترین و به روز ترین شنیون های عروس همراه با بکارگیری محصولات و مواد درجه یک و برند  را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 

خدمات ناخن عروس

کاشت و دیزاین فوق تحصصی ناخن برای عروس، متناسب با  تنالیته استایل عروس و مطلبق با سلیقه عروس، با استفاده از بهترین مواد و کادر حرفه ای.

 

پاک سازی پوست عروس

یکی از موثرترین موارد در زیبایی عروس پوست زیبا و درخشان آن است و همین موضوع یکی از دغدغه های عروس خانم های عزیز برای داشتن پوست شاداب و زیبادر مراسم جشن عروسی است.

بنابراین همه ی خانم های جوان، در صدد هستند که تمامی مشکلات پوستی اعم از آکنه، جوش، لک های پوستی و … را تا قبل از مراسم به نحو مطلوبی از بین ببرند.بهترین زمان برای اقدام به پاکسازی حداقل یک ماه قبل از موعد برگزاری مراسم عروسی است.

سالن تخصصی منا صالحی ارائه دهنده خدمات پوستی با بهترین مواد لایه بردار و آبرسان برند همراه با تیم متخصص پوستی شاداب و زیبا را برای عروس خانم ها به ارمغان خواهد آورد.